Федерація біатлону запустила збір на відбудову чернігівської лижної бази


Літній чемпіонат України з біатлону на лижній базі у Чернігові, світлина Сєргєя Карася

Літній чемпіонат України з біатлону на лижній базі у Чернігові, світлина Сєргєя Карася

Федерація біатлону України оголосила про початок збору коштів для відбудови біатлонної бази в Чернігові, згідно з програмою діяльності, оголошеної президентом Іваном Крульком на Звітно-виборній Конференції в листопаді минулого року.

Про це повідомляє портал “Чернігівський спорт”

Мета – побудувати біатлонний комплекс, який би дозволяв не лише забезпечувати навчально-тренувальний процес, але й мав змогу проводити змагання міжнародного рівня.

Кожен бажаючий може долучитись закласти свою цеглину у відновлення одного з ключових спортивних об’єктів біатлонної України. Для цього потрібно просто відсканувати QR-код на фото (фото клікабельне) і зробити внесок, або перейти.

світлина федерації біатлону України

світлина федерації біатлону України

Нагадаємо, біатлонну базу в Чернігові було повністю зруйновано в результаті бомбардувань міста російською армією в березні 2022 року. Раніше повідомлялося, що гроші на відбудову бази збиратимуть під час біатлонних трансляцій. Але цей процес, схоже,  так й не був запущений

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти “Чернігівський Фонтан”, де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *