Шафа, корова та діряві сапоги - епічна розповідь мешканця Городні про відступ рашістів

[ad_1]

Шафа, корова та діряві сапоги - епічна розповідь мешканця Городні про відступ рашістів

Це справді унікальна розповідь про те, як колонни рашістів через Городню відступали на північ. Вона яскраво показує, якою є насправді так звана «друга армія світу». Орда мародерів, яка гребе все, що бачить і все, що знайде. Трагікомічний опус про «звитягу» російського війська. Надалі пряма мова оповідача, лексика максимально збережена.

Дві доби йшла колона росіян, везли награбоване. На одному з танків була прив’язана шафа. На цю шафу падав дощ, вона розмокала, танк трусився, але кудись вони її, козли, везли.

На одній з критих машин везли корову, яка звідти виглядала, а в причепі везли сіно в тюках для цієї корови. Далі ще на одному танку сидів доблєсний руський солдат, він був одягнений в жіночу шубу, щоб не було холодно. Решта ідіотів сиділи обмотавшись ковдрами: хто ватніми, хто простими. 

До танків були причеплені прості автомобільні причепи для легкових авто. Причепи були набиті «добром»: килими, ножки від стільців, та усіляке домашнє начиння. 

Йшов трактор, в ньому в звичайному цивільному одязі сидів чувак в танковому шоломі і кермував, а причеп до трактора був завантажений сітками з картоплею.

На в’їзді в Городню облюбували вони один двоповерховий будиночок, будував його дальнобійник за свої зароблені. З будинку винесли все, що погано лежало. Решту розвоювали, розбили і посеред хати насрали. На порозі в нього стояли чоботи, в яких він годував кабана, може діряві. Чоботи теж взяли. В кінці кінців повідривали від хати дошки, завантажили на машину і поїхали.

Потім ще їхав танк такий легенький. Ну, вони ж криворукі, і цей танк біля церкви не вписався в поворот чи з дороги з’їхав і збив стовп. Цей стовп впав і в іншого ідіота, який сидів на сусідньому танку, вибив з рук банку варення, яку він обіймав. Ну, цукру ж в Росії напевно нема де набрати. Банка та впала і розбилася, а він сумний поїхав далі.

Ось такі вони воїни-асвабадітєлі, доблесна друга армія у світі, яка «не воює з цивільним населенням» і хоче просто повернутись у щасливе минуле — в радянський союз.

В кінці кінців на в’їзді в Городню вони кинули танк, який чи-то не завівся, чи-то не поїхав. Ну, наші доблєсні мужички зараз вже зливають з нього салярочку, знімають акумулятори та інше.

Біля знаку «Городня», видно, наші партизани довбанули два їхні бензовози, щоб мало не здавалося. Добре було б, звісно, щоб  там десь під Сеньковкою байрактарчиками по них попрацювати… разом із шафою і картоплею.

Корову, правда, жалко з цієї всієї компанії більше за все.

[ad_2]

Источник: 0462.ua

parimad nikotiinipadjad eestis kohalik uhkus

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *