Села Количівка, Iванівка, Ягідне контролюються та зачищаються ЗСУСела Количівка, Iванівка, Ягідне контролюються та зачищаються ЗСУ

23:07, Сегодня

Надежный источник

Перші три села від Чернігова по трасі в сторону Києва на разі повністю звільнені від окупантів. Там відбувається зачистка території і розмінування. Ягідне, Iванівка і Количівка сильно постраждали від дій загарбників. Руйнування будинків, мародерство, вбивства. Ворожі війська намагались блокувати київську трасу та взяти в повне оточення і блокаду Чернігів.

Судячи з розміщених фотографій, кара для загарбників була жорсткою і неминучою. ОК “Північ” на своїй сторінці у Facebook повідомляє:

Количівка, Ягідне, Іванівка… Ці населені пункти Чернігівської області ще довго будуть пам’ятати жахіття війни. Купа розбитого та спаленого українськими військовими російського металобрухту “прикрашає” трасу від Чернігова у бік Козельця. Самі ж путінські вбивці або лягли замертво на українську землю, або жалюгідно повтікали. Наразі населені пункти звільнені від рашистської навали. Територія зачищається та контролюється військовими ЗСУ. Населенню завозять гуманітарну допомогу.

Фото – В’ячеслав Скоряк, Іван Ващенко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *