У Чернігівського військового госпіталю ювілей – 90 років

[ad_1]

Сьогодні, 1 лютого, Чернігівський військовий госпіталь відзначає 90-річний ювілей. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.

У Чернігівського військового госпіталю ювілей – 90 років

– Дякую за вірність професійній присязі. Дякую за відданість своєму народу. Дякую за збереженні життя, надію і віру. Дякую, що в березні прийняли на себе надважкий бій за життя і тримаєте його досі, – звернувся до зібрання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Начальник ОВА вручив сертифікат на 90 тисяч гривень на потреби госпіталю.

За сумлінне виконання службових обов’язків, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, та з нагоди 90-ї річниці створення військової частини А3120 Подяку голови облдержадміністрації оголошено:

  • БЕЗРУЧКУ Станіславу Олександровичу — механіку господарчого відділення військової частини А3120;
  • КОРОБЕЦЬ Олесі Олександрівні — кухарю їдальні військової частини А3120;
  • ПОПОВУ Владиславу Валерійовичу — завідувачу клубу військової частини А3120;
  • ПРИСЯЖНОМУ Анатолію Федоровичу — сторожу військової частини А3120;
  • СИЗОНЕНКУ Володимиру Григоровичу — сторожу військової частини А3120;
  • СІРИКУ Олексію Миколайовичу — лейтенанту медичної служби, начальнику офтальмологічного відділення військової частини А3120.

Довідково. Чернігівський військовий госпіталь — багатопрофільний, високоспеціалізований лікувальний заклад, основними цілями якого є постійне вдосконалення та підтримка бойової готовності на випадок виникнення екстремальних ситуацій, техногенних катастроф, природних катаклізмів, терористичних атак і бойових дій. Медичний персонал обслуговує всіх діючих військовослужбовців Чернігівщини та Сумщини, ветеранів війни, учасників бойових дій та цивільних громадян. Його очільник полковник медичної служби Олександр Слєсаренко — учасник бойових дій в Афганістані, кавалер двох орденів Червоної Зірки та ордена «За службу Батьківщині» ІІІ ступеня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *