Обласна дитяча лікарня у Чернігові отримала 39 нових функціональних ліжок


Обласна дитяча лікарня у Чернігові отримала 39 нових функціональних ліжок

Чернігівській обласній дитячій лікарні передали нові функціональні ліжка. Їх медзаклад отримав в якості гуманітарної допомоги в результаті співпраці міських волонтерів та німецьких благодійників, повідомляє телеканал «Дитинець».

Ще в листопаді минуло року вони передали 156 функціональних ліжок до Чернігівського геріатричного пансіонату. Нині ж ще 39 надійшло до дитячої обласної лікарні.

Придбати подібне обладнання власним коштом медзаклад обласного підпорядкування немає можливості. Пакетом фінансування лікарні не передбачено витрати на придбання меблів, білизни або засобів реабілітації. Тож подібна гуманітарна допомога неоціненна, кажуть у закладі.

Обласна дитяча лікарня у Чернігові отримала 39 нових функціональних ліжок, фото-1

Чернігівська обласна дитяча лікарня – це єдиний заклад в Чернігові та області, який цілодобово надає комплексну стаціонарну і консультативну допомогу дітям з інвалідністю з найбільш складною патологією. Тому ці ліжка мають значно покращити умови перебування усім пацієнтам та пацієнткам, а особливо тим, котрі вимушені постійно знаходитись у ліжку.

Нині 14 новеньких ліжок вже встановлені у хірургічних відділеннях закладу та там, де знаходяться діти з порушенням опорно-рухового апарату. Решта – поступово довозиться до закладу кожного дня.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти “Чернігівський Фонтан”, де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *