Завтра Верховна Рада може передати повноваження Чернігівської міськради військовій адміністрації, – Ломако

[ad_1]

Завтра Верховна Рада може передати повноваження Чернігівської міськради військовій адміністрації, – Ломако

У четвер, 23 лютого, у Верховній Раді можуть розглянути питання надання Чернігівській міській військовій адміністрації повноважень міської ради. Про це у Facebook секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

«За інформацією, яку я щойно отримав від народних депутатів України, завтра на засідання профільного комітету ВР виноситься проект Постанови про ліквідацію працюючого місцевого самоврядування в Чернігові та наділення створеної міської військової адміністрації повноваженнями міської ради, виконавчого комітету та міського голови одночасно (!!!). Офіційно проект Постанови ще не зареєстрований. Враховуючи, що питання, м‘яко кажучи, сумнівне, його вноситимуть в останній момент перед засіданням комітету та ВР. Це робиться для того для того, щоб потім оперативно «проштовхнути» в сесійній залі», – заявив Ломако.

Він звернувся до народних депутатів не підтримувати це рішення, щоб не знищити обрану громадою владу у Чернігові.

«Прошу народних депутатів України не голосувати за питання наділення Чернігівської міської військової адміністрації повноваженнями міської ради та її виконавчого комітету. Власне саме таке звернення вчора ухвалила та направила до ВР Чернігівська міська рада, а його копію я надіслав послам G7 та країн, що підтримували впровадження децентралізації в Україні», – зазначив секретар міської ради.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *