Важливість щорічної професійної стоматологічної чистки зубів

Правильний догляд за зубами є невід’ємною складовою загального здоров’я людини. Регулярне чищення зубів вдома сприяє видаленню зубного нальоту та залишків їжі, однак цього недостатньо для підтримання оптимального стану ротової порожнини. Саме тому професіонали в галузі стоматології рекомендують проходити щорічну професійну стоматологічну чистку зубів.

Професійна стоматологічна чистка зубів – це процедура, яку виконують кваліфіковані стоматологи або гігієністи з метою ретельного видалення зубного нальоту, зубного каменю та інших відкладень, що накопичуються на поверхні зубів протягом року.

Що включає в себе професійна стоматологічна чистка зубів?

Процедура професійної стоматологічної чистки зубів складається з кількох етапів:

1. Видалення зубного нальоту та зубного каменю. За допомогою спеціальних інструментів стоматолог обережно видаляє м’який наліт та тверді відкладення з поверхні зубів, включно з важкодоступними місцями.

2. Полірування зубів. Після видалення нальоту та каменю, зуби піддаються полірування спеціальними пастами, що дозволяє зробити їхню поверхню гладкою та менш сприятливою для накопичення нового нальоту.

3. Флюоридування. Для зміцнення емалі та профілактики карієсу проводиться флюоридування зубів.

Важливість щорічної професійної чистки зубів для здоров’я ротової порожнини

Регулярна професійна стоматологічна чистка зубів має величезне значення для підтримання здоров’я ротової порожнини та загального благополуччя людини:

1. Запобігання карієсу та захворювань ясен. Своєчасне видалення зубного нальоту та каменю допомагає запобігти розвитку карієсу та захворювань пародонту, таких як гінгівіт та пародонтит.

2. Зменшення ризику виникнення пародонтиту та гінгівіту. Бактерії, що накопичуються в зубному нальоті, є основною причиною запалення ясен. Професійна чистка зубів ефективно усуває ці бактеріальні скупчення.

3. Підтримка загального здоров’я організму. Захворювання ротової порожнини можуть негативно впливати на здоров’я всього організму, посилюючи ризик виникнення серцево-судинних, респіраторних та інших проблем. Належний догляд за зубами допомагає запобігти цим ускладненням.

Частота та рекомендації щодо професійної стоматологічної чистки зубів

Більшість стоматологів рекомендують проходити професійну чистку зубів раз на рік. Однак, для деяких людей може знадобитися більш часта процедура, залежно від індивідуальних особливостей:

— Діти та підлітки можуть потребувати більш частих чисток у міру формування постійного зубного ряду.

— Люди з певними захворюваннями (наприклад, цукровим діабетом) або люди, що палять, мають підвищений ризик розвитку пародонтиту, тому їм варто відвідувати стоматолога частіше.

Як обрати клініку для професійної стоматологічної чистки зубів?

При виборі клініки для професійної стоматологічної чистки зубів важливо звертати увагу на такі аспекти:

1. Кваліфікація лікарів та використовуване обладнання. Переконайтеся, що процедуру буде виконувати досвідчений стоматолог або гігієніст з використанням сучасного обладнання та інструментів.

2. Відгуки пацієнтів та репутація клініки. Ознайомтеся з відгуками інших пацієнтів про рівень обслуговування та якість послуг клініки.

Переваги професійної стоматологічної чистки зубів

Регулярне проходження професійної стоматологічної чистки зубів забезпечує ряд переваг:

1. Яскрава посмішка та здорові зуби. Видалення нальоту та каменю допомагає зберегти зуби у відмінному стані та забезпечити природну білизну посмішки.

2. Економія часу та коштів на подальше лікування. Своєчасна професійна чистка зубів дозволяє запобігти розвитку серйозних стоматологічних проблем, які потребують дорогого лікування.

В стоматології МЕДГАРАНТ професійну чистку зубів проводять за допомогою сучасною системи Propfyflex kavo, який дозволяє досягти ідеально чистих красивих зубів.

Головний принцип роботи системи Propfyflex: зі спеціального наконечника під великим напором впритул до зубів направляється особлива суміш порошку, води і повітря. Мелкодісперсний і не абразивний порошок на основі кальцію-карбонату має кулясту форму піщинок, тим самим не дряпає поверхню зуба, а полірують її, тому цю процедуру призначають навіть дітям.

Все відбувається швидко і без особливого дискомфорту.Порошок для очищення зубів має приємний смак.

Profiflex професійна гігієна порожнини рота:

  • ідеальне очищення зубів від всіх поверхневих пигментаций;
  • зняття зубного нальоту від чаю, кави, сигарет і т.д.
  • видалення м’якого зубного нальоту, завдяки чому емаль освітлюється на 1-2 тони;
  • полірування поверхонь зубів після видалення каменю;
  • чищення брекетів;
  • очищення поверхонь імплантатів;
  • очищення зубів перед визначенням кольору зуба;
  • очищення зубів перед фторируючою терапією (процедура зміцнення зубної емалі);
  • очищення перед відбілюванням;
  • обробка емалі перед реставрацією для поліпшення адгезії між емаллю і реставраційним матеріалом.

Щорічна професійна стоматологічна чистка зубів є важливим аспектом догляду за ротовою порожниною та загальним здоров’ям. Ця процедура допомагає видалити накопичений зубний наліт та камінь, запобігаючи розвитку карієсу, захворювань ясен та інших проблем. Регулярне проходження професійної чистки зубів в комплексі з належним домашнім доглядом забезпечить здорову та яскраву посмішку на довгі роки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *