У Чернігові до опалювального сезону відремонтують 115 багатоповерхівок, які постраждали від російської агресії

[ad_1]

У Чернігові коштами міського бюджету відновлять 120 багатоповерхівок, які пошкоджені внаслідок прямих влучань і за висновками експертів вимагають капремонтів. На цей вже виділили 103 млн грн і планують спрямувати ще стільки коштів, скільки вимагатиме вирішення цього питання.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Відповідно, є будинки, де роботи у самому розпалі, решта ж чекає своєї черги. Але всі вони, крім п’яти адрес, будуть завершені до початку опалювального сезону.

У Чернігові до опалювального сезону відремонтують 115 багатоповерхівок, які постраждали від російської агресії, фото-1

Проіспектувати хід робіт вирішив особисто керманич міста Владислав Атрошенко, відвідавши 26 серпня кілька об’єктів, які зараз у роботі. Це будинок за адресою вул. Шевченка, 248А, вул. Толстого, 125А та 100, Текстильників, 9А.

— Ми планово відновлюємо об’єкти, за які місто несе відповідальність. Із них п’ять є скадними за рішеннями, які запропонували проєктанти. Їх виконати складніше, ніж збудувати новий будинок. Вони вимагають певного часу, але технічно ми бачимо, що і ці будинки будуть зроблені, — говорить Владислав Атрошенко.

Мова йде будинок на вулиці Пухова, 154, Бєлова, 27, 37, Чорновола, 15, Мазепи, 56. Для їх відновлення потрібно більше часу, ніж залишилося до початку опалювального сезону.

У Чернігові до опалювального сезону відремонтують 115 багатоповерхівок, які постраждали від російської агресії, фото-2

Владислав Атрошенко залишився задоволений і темпами робіт, і їх якістю. Водночас звернувся до будівельників охайно працювати в цих будинках, адже тут продовжують мешкати люди.

— Я звертаюсь до всіх власників будівельнихкомпаній, які у нас на підрядах знаходяться, щоб ви дали чітківказівки прорабам, аби вони частіше прибирали сміття, а не в кінці робіт, адже роботи відбуваються в житлових будинках. Щоб було чисто і людям не створювати додаткових побутових незручностей, — звернувся до будівельників Владислав Атрошенко.

На питання журналістів, чому капітальні ремонти почалися тільки зараз, а не відразу після закінчення активних бойових дій, очільник Чернігова говорить наступне:

— Дві причини. Перша, певний час ми банально чекали грошей або якоїсь інформації від держави. Безпекова функція це за державою. Оскільки ми не дочекалися жодного слова від держави, то ми витрачаємо кошти місцевого бюджету, непередбачені на відновлювальні роботи. Це сотні мільйонів гривень, які логічно було надати державі. І друга причина — процедурні речі. Два місяці — мінімум той час, який потрібен на проєктні, ескпертні висновки. Але хочу запевнити, що нами жодного дня не втрачено.

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *