Рух понтонним мостом через річку Десна у Чернігові відкриють найближчими днями, – Чаус


Рух понтонним мостом через річку Десна у Чернігові відкриють найближчими днями, – Чаус

У Чернігові планують найближчими днями відкрити рух понтонним мостом через річку Десна. Про це у прямому ефірі на Facebook повідомив голова Чернігівської ОВА В‘ячеслав Чаус.

Як він зазначив, наразі тривають заходи з підсипки і, якщо рівень води в річці дозволить, рух мостом відкриють.

«Питання по понтону. Він буде найближчими днями. Нас тримала висока вода. А зараз робляться заходи з підсипки, щоб можна було цим понтоном безпечно користуватися. Тому найближчими днями, якщо вода нам не піднесе якихось сюрпризів, ми відкриємо понтонний міст дуже швидко», – сказав голова Чернігівської ОВА.

Також В‘ячеслав Чаус зазначив, що Служба автомобільних доріг у Чернігівській області вже відновила більше половини зруйнованих мостів.

«Спільно зі службою автомобільних доріг ми вжили вичерпних заходів для того, щоб якомога швидше налагодити логістику між населеними пунктами області. Я дякую за роботу автодору, яку вони зробили. Ми відновили більше половини мостів, які були зруйновані. Звісно, ми це зробили по тимчасовій схемі, на випадок, якщо нам треба буде знову вживати якихось заходів», – зазначив Чаус.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти “Чернігівський Фонтан”, де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *