Пиво «Чернігівське» для підтримки України та українців

[ad_1]

Пиво «Чернігівське» для підтримки України та українців

Попри те, що броварні AB InBev Efes Ukraine, які знаходяться в Миколаєві, Чернігові, Харкові, наразі зачинені, компанія робить все можливе, аби підтримати Україну і українців: у співпраці з ОДА і благодійними фондами забезпечує людей у своїх домашніх регіонах (Миколаїв, Харків, Чернігів) і Києві продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, водою та паливом. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії в фейсбук.

«Допомога нашим працівникам і місцевим громадам завжди була і залишається для нас пріоритетом», — відзначає в.о. генерального директора AB InBev Efes Ukraine Денис Хренов.

На сьогодні уже 3 млн банок питної води були налиті в бельгійському Льовені та як гуманітарна допомога доставлені в регіони, які найбільше цього потребують. У партнерстві з бельгійським ритейлером Colruyt та фармацевтичною компанією New Pharma AB InBev постачає ліки, продукти харчування та засоби гігієни.

Крім того, AB InBev перерахувала до благодійних установ 1 млн доларів. Пожертви співробітників склали ще близько 1 млн доларів. Надзвичайно яскравим проектом на підтримку України і українців став запуск у Великій Британії, Бельгії, Німеччині, Нідерландах, Італії, Франції, Польщі, Данії, Австрії, Швейцарії, Колумбії та Бразилії найпопулярнішого українського пива – «Чернігівське».

Весь прибуток буде розподілений між неурядовими організаціями, включаючи Caritas International. AB InBev гарантує щонайменше 5 мільйонів доларів від запровадження цієї ініціативи.

Тільки в червні через Український продовольчий фонд «Food Foundation UA», Caritas Ukraine, Eventroom_ua для незахищених верств населення Харківщини, Миколаєвщини та Чернігівщини було передано більше ніж 30 тон продуктів тривалого зберігання (крупи, макарони, консерви), побутову хімію та засоби гігієни. Допомогу на місцях розвозять волонтери. Вони розподіляли продукти серед людей похилого віку, інвалідів, соціально незахищених людей, які найбільше постраждали від російської агресії. У числі волонтерів і активістів — наші співробітники, які всією душею прагнуть допомогти своїй малій батьківщині і людям, які цього потребують.

Компанія й надалі будемо підтримувати людей в наших домашніх регіонах, щоб допомогти пережити найскладніші часи, які випали на долю України і українців. Слава Україні!

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *