Наталка Денисенко розповіла, як її батьки рятувалися без води і ліків у Чернігові

[ad_1]

Наталка Денисенко після початку повномасштабної війни переїхала з маленьким сином у безпечний регіон, однак згодом повернулася до Києва. Батьки ж акторки довгий час залишалися у Чернігові, який був під активними обстрілами. Зірка розповіла, як вони рятувалися без ліків та води, пише «МЕТА».

Наталка Денисенко

Наталка Денисенко

В інтерв’ю ЖВЛ українська акторка театру і кіно розповіла, як її батьки виживали у Чернігові, який довгий час був під обстрілами окупантів. Ситуацію обтяжувало те, що мама зірки була щойно виписана з лікарні і потребувала антибіотиків. Цих ліків в аптеках не було.

– Моя мама була тільки після лікарні. Вони сиділи в підвалі. Були потрібні антибіотики, а в аптеках вже нічого не було. Зі світлом були проблеми, зі зв’язком теж, потім закінчилася вода, але мої батьки не хотіли виїжджати. Я сиділа з дитиною і розуміла, що нічого не можу зробити, я не можу ніяк їм допомогти. Це морально було найскладніше, – каже Денисенко.

З міста, в якому виникали проблеми з постачанням продуктів та води, батьки акторки не наважувалися виїжджати. Однак пізніше Наталці Денисенко вдалося організувати евакуацію до Хмельницького. У цьому їй допомогли знайомі.

Наразі Наталка Денисенко повернулася із сином до Києва, а чоловік акторки захищає Україну у лавах ЗСУ.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *