На Чернігівщині попрощалися з двома воїнами, які загинули на ДонеччиніНа Чернігівщині попрощалися з двома воїнами, які загинули на Донеччині

17 січня на Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів – Андрієм Міщанином та Ярославом Ключовим. Про це повідомляє обласний військкомат.

Солдат Міщанин Андрій Юрійович народився 12 травня 1993 року в Ніжині. У 1999 році пішов у 1-й клас місцевої ЗОШ №9. Після її закінчення навчався в Аграрному інституті, де закінчив магістратуру.

У 2015-2016 роках проходив строкову військову службу на Харківщині. Після неї працював охоронцем в магазині у Броварах, згодом зайняв посаду адміністратора закладу.

Після початку повномасштабної війни вирішив долучитися до лав ЗС України, аби зі зброєю в руках боротися за вільне майбутнє українського народу. Службу чоловік проходив у військовій частині А4049 та разом з побратимами давав гідну відсіч загарбникам.

На жаль, 8 січня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Терни на Донеччині Міщанин Андрій загинув.

Попрощалися з земляком у Ніжині, поховавши його на Фрунзівському кладовищі.

Старший солдат Ключов Ярослав Віталійович народився 20 жовтня 1988 у селі Смолянка. З першого дня повномасштабної війни чоловік долучився до лав Захисників України. Службу ніс у складі військової частини А7332 на посаді стрільця. Разом з побратимами він віддано захищав Україну від ворожих окупаційних військ, але, на жаль, 9 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Парасковіївка на Донеччині Ключов Ярослав загинув.

Попрощалися з воїном у його рідному селі, поховавши на місцевому кладовищі.

Слава загиблим Героям!

Спочивайте з миром…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *