Фарбують, склять, ремонтують: як чернігівські школи готують укриття до навчального року (ВІДЕО)


Працівниці однієї з чернігівських шкіл готують підвал своєї школи до 1 вересня. Саме наявність цього найпростішого укриття на випадок повітряної тривоги, за інформацією Міністерства освіти і науки разом з безпековою ситуацією в регіоні, будуть визначальним фактором, чи відкриють школи свої класи для офлайн навчання, йдеться у сюжеті телеканалу «Дитинець».

Фарбують, склять, ремонтують: як чернігівські школи готують укриття до навчального року (ВІДЕО), фото-1

Нагадаємо, від обстрілів і бомбардувань російською армією в Чернігові постраждали 27 шкіл: дві зруйновані, решта – 25 – мають різного ступеня пошкодження.

Нині силами міського бюджету, неурядових міжнародних організацій та благодійників і волонтерів, як найбільшу кількість ЗНЗ намагаються підготувати до навчального року.

Фарбують, склять, ремонтують: як чернігівські школи готують укриття до навчального року (ВІДЕО), фото-2

Для міського бюджету це нелегко, каже Владислав Атрошенко, адже при очікуваному значному дефіциті, нині витрачають кошти на укріплення обороноздатності міста та підготовку житла мешканців до опалювального сезону.

Підвали шкіл обладнують згідно безпекових норм вказаних у роз‘ясненнях ДСНС. Де потрібно, вирішують питання вбиралень, вентиляції, або навіть заглиблення укриття.

Очільник Чернігова зазначає, що попри всі складнощі, роботи по відновленню надання освітніх послуг мають бути виконані, оскільки жити місто має вже зараз, а не після війни.

Сам формат навчання в чернігівських школах визначать пізніше, зважаючи на рекомендації профільного міністерства безпекових ситуацій, готовність закладів та побажання батьків щодо онлайн чи офлайн занять, або ж змішаної системи. Поки ж підготовка і відновлення закладі – як шкіл, так і дитсадків, – триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *