У Чернігові проходить забіг пам'яті загиблих захисників України

[ad_1]

Учасники забігу "Шаную воїнів, біжу за героїв України", світлина Павла Биченка

Учасники забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», світлина Павла Биченка

У Чернігові проходить забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України», присвячений пам’яті загиблих під час україно-російської війни захисників України. 

— Кожен чернігівець може пробігти  за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, тим самим подякувати та підтримати близьких наших Героїв, — зазначають організатори забігу. 

Подібні забіги у Чернігові проходять щорічно з 2019-го року, але цьогоріч забіг проводять онлайн: кожен учасник  може роздрукувати номер та написати на ньому ім’я та прізвище загиблого у ході україно-російської війни захисника України, пробігти будь-яку дистанцію на свій вибір (хоч 100 метрів, хоч 100 кілометрів) й викласти у соцмережах з тегом #БІЖУЗАГЕРОЯ_ЧЕ_2023. 

Своїми враженнями перші учасники забігу діляться у соцмережах:

Тетяна Трикашна, світлина з соцмереж

Тетяна Трикашна, світлина з соцмереж

Шаную воїнів, біжу за героїв України. За нашого вело-друга Артема Шаблія. Він пішов у ТРО у березні того року (мається на увазі 2022-й рік, прим.), що б стати на захист нашого міста, і за декілька днів ворог скинув бомбу з того самого літака на місце, де він та інші воїни знаходилися. Він був людиною з якою було легко спілкуватись, подорожувати… — згадує чернігівська велогонщиця та легкоатлеткаТетяна Трикашна

Чернігівський журналіст Сєргєй Карась пробіг за свого однофамільця — Євгена Карася: 

Сєргєй Карась, світлина Марії Карась

Сєргєй Карась, світлина Марії Карась

— Взагалі мій травматолог мені заборонив бігати. А біг, до травми (та й зараз), я люблю. Але сьогодні не міг не прийняти участь в акції «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ».  Я біг за Євгена «Тахо» Карася — молодшого лейтенанта полку «Азов», який минулого року загинув у Маріуполі. Мені зараз 33, а Євгенові тепер 33 назавжди, хоч він й старший за мене на 2 роки… — поділивсяСєргєй Карась. — Не забувайте донатити на ЗСУ, аби якомога більше героїв України залишалися живими й могли пробігти самостійно.

Відомий чернігівський ультрамарафонець Павло Деркач  свій 190-й марафон  присвятив загиблому одногрупникові: 

Павло Деркач, світлина з соцмереж

Павло Деркач, світлина з соцмереж

— Забіг пам’яті загиблих Героїв! Біг сьогодні за свого одногрупника Володимира Андрійченка, який героїчно загинув біля Чернігова, рятуючи життя побратимів. Вічна Слава Герою! Слава Україні! — зазначивПавло Деркач

Ще один марафонець з Чернігова — Павло Биченок пробіг за Олексія Сенюка:

Павло Биченок, світлина з соцмереж

Павло Биченок, світлина з соцмереж

—  Біг за героя Олексі́я Сенюка — українського військовослужбовця, головного сержанта Збройних сил України, 1-ша окрема танкова Сіверська бригада (1 ОТБр). Героя України (2022, посмертно), — написав Павло Биченок. —  Олексій захищав Україну від початку російської агресії в 2014 році. Брав участь у бойових діях у складі 3-ї роти 1-ї окремої танкової бригади. 27 лютого 2022 року загинув внаслідок авіаудару на Чернігівщині. Похований 12 квітня 2022 року в місті Носівка. Вічна Слава Герою! Слава Україні!

Онлайн-забіг  стартував 26 серпня й триватиме до 31 серпня. Взяти участь у ньому зможе кожен бажаючий. 

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *