ФК "Чернігів" зазнав першої поразки у 2023-му році

[ad_1]

Світлина пресслужби ФК "Чернігів"

Світлина пресслужби ФК «Чернігів»

Матч між чернівецькою «Буковиною» та ФК «Чернігів-ШВСМ» завершився з рахунком 3-1 на користь господарів. Гра проходила 14 квітня в рамках другого туру групи «Вибування» Першої ліги 2022/23.

Про це повідомляє портал «Суспільне.Новини»

Рахунок відкрили чернівчани на 4-й хвилині матчу – Ілля Скрипник забив у ворота суперника. Перший тайм закінчився з рахунком 1-0 на користь господарів.

У другому таймі чернігівці зрівняли рахунок на 67-й хвилині гри. Анатолій Романченко реалізував, призначений арбітром пенальті. Проте наприкінці матчу чернівчани забили два м’ячі на 80-й та 85-й хвилинах силами Прокопчука та Сергійчука.

За підсумками цієї гри, «Чернігів-ШВСМ» та «Буковина» ділять першу та другу сходинки турнірної таблиці групи «Вибування» з 14 очками в активі.

Наступна гра чернігівців відбудеться вдома – в суботу, 22 квітня, прийматимуть вишгородський «Діназ».

Нагадаємо, що перед початком другої частини сезону ФК «Чернігів» перейменували у ФК «Чернігів-ШВСМ». Все через початок співпраці клубу з місцевою Школою вищої спортивної майстерності, яка керується Міністерством спорту України та фінансується з обласного бюджету.