«Десна» розгромно вдома програла «Вересу»

[ad_1]

Поєдинок 6-го туру між чернігівською «Десною» та рівненським «Вересом» мав стати принциповим протистоянням, адже у нього є історичний підтекст. У 2017 році ще у Першій лізі чернігівці випередили команду з Рівного відразу на 7 очок і, посівши 2-ге місце, мали вийти до Прем’єр-ліги.

Але по-іншому вирішили футбольні функціонери у Києві, які відмовили Десні під час атестації і ухвалили рішення допустити до УПЛ саме Верес, у якого навіть домашнього стадіону не було (і досі немає – команда грає у сусідньому Луцьку). Відтоді багато говорили про корупцію і несправедливість, а стосунки між клубами залишаються напруженими.

Перед матчем «Десна» перебувала у групі лідерів – у стартових 4 турах команда Рябоконя здобула 4 перемоги, а потім програла київському «Динамо» тиждень тому з рахунком 0:4.

У свою чергу «Верес» за 5 попередніх турів забив усього лише 3 голи, і тільки у 5-му турі здобув першу свою перемогу – 1:0 над знекровленим Минаєм.

Букмекери називали «Десну» явним фаворитом, але на практиці усе в’явилося інакше. Далися взнаки катастрофічні проблеми чернігівців у лінії оборони. Якщо у перших 4 турах їх вдавалося маскувати успішною грою в атаці, то нині «Верес» просто знищив оборону «сіверян» і при цьому й сам майже не помилявся.

Уже не 4-й хвилині рахунок після прострілу з флангу відкрив колишній гравець «Десни» – захисник Немчанінов. А у середині першого тайму ще один екс-чернігівець Сергійчук подвоїв перевагу гостей. І зробив це дуже вишукано – п’яткою після подачі з кутового.

Ще за 10 хвилин справу фактично було зроблено. Після серії помилок оборонців, третій гол забив Пасіч. Завершився жах першого тайму пенальті на останній хвилині, який чітко реалізував Кльоц. Це був нокаут.

Про перевагу гостей свідчить гола статистика – 1:5 у першому таймі за ударами в отвір воріт на користь «Вереса».

У перерві Олександр Рябоконь зробив відразу дві заміни, гра чернігівців трохи пожвавилася, але не настільки, щоб створити бодай один-два по-справжньому гольові моменти. А «Верес» особливо і не напружувався, довівши справу до перемоги.

Десна (Чернігів) – Верес (Рівне) – 0:4 (Немчанінов, 4, Сергійчук, 25, Пасіч, 35, Кльоц (з пен.), 45).

«Десна»: Литовка – Сафронов (Арвеладзе 46), Цимбалюк, Селін, Картушов – Домбровський, Завійський – Болбат (Безбородько, 46), Тотовицький (Дегтярьов, 82), Калитвинцев (Волошин, 73) – Будківський (Шевцов, 74).

Чернігівці можуть і не опуститися нижче 4-го місця, якщо сьогодні пізніше «Ворскла» програє «Зорі».

Наступний матч «Десна» у чемпіонаті проведе саме проти полтавської «Ворскли» – 11 вересня у гостях.