Десна програла Динамо і опустилася на 3-тє місце

[ad_1]

Чернігівські футболісти нічого не змогли вдіяти з чемпіоном України і розгромно програли у Києві.

Інтрига матчу була багатосторонньою. По-перше, зустрічалися лідер чемпіонату (Десна, яка виграла усі 4 стартові матчі) та друга команда турнірної таблиці (Динамо мало в активі 10 очок).

По-друге, в попередньому турі підопічні Мірчі Луческу несподівано втратили очки у грі проти Інгульця, тож були по-спортивному злі і грали з підвищеною самовіддачею.

По-третє, Десна вже 4 матчі поспіль не дозволяла киянам перемогти: від грудні 2019 року команди провели між собою три поєдинки – один раз виграли сіверяни, а ще тричі була зафіксована нічия.

Тож господарі з перших хвилин закрили чернігівців на їхній половині поля і мали у першому таймі колосальну ігрову перевагу. Утім, Десна трималася до 30-ї хвилини і відповідала гострими випадами. Чудові нагоди змарнували Безбородько і Тотовицький, а після удару Калитвинцева воротар киян дивом врятував команду.

Роботи вистачало і у Литовки, але і він не зміг допомогти, коли на 30-й хвилині Буяльський розкішним обвідним ударом по дузі спрямував м’яч у дальній верхні кут воріт. 1:0.

За кілька хвилин чергова «пожежа» у карному майданчику Десни завершилася падінням Буяльського. Арбітр після перегляду відеоповторів вказав на 11-метрову позначку. Пенальті реалізував Циганков.

На другий тайм тренер гостей Олександр Рябоконь випустив двох свіжих гравців – Будківського та новачка Болбата. Чернігівці провели пару потенційно гострих атак, але швидко пропустили втретє. Дубль оформив Буяльський, скориставшись помилкою Завійського.

Надалі гра тривала у тому ж ключі: Динамо мало перевагу і могло забивати ще кілька голів, а Десна не відсижувалася в обороні і також намагалась шукати щастя біля чужих воріт. Все це завершилося 4-м голом у ворота сіверян.

Динамо (Київ) – Десна (Чернігів) – 4:0 (Буяльський, 30, 56, Циганков, 37 (з пенальті), Шкурін, 78).

Десна: Литовка – Завійський, Сафронов, Цимбалюк, Масалов (Шевцов, 78) – Домбровський, Арвеладзе (Болбат, 46) – Калитивнцев, Тотовицький, Картушов – Безбородько (Будківський, 46).

Десна після цієї поразки опустилася з першого на третє місце у турнірній таблиці та поступається Шахтарю лише за додатковими показниками.

Десна програла Динамо і опустилася на 3-тє місце, фото-1

Наступний матч підопічні Олександра Рябоконя проведуть 29 серпня у Чернігові проти рівненського Вереса.