Чернігівська Десна у 2022 році. Хто з футболістів залишить командуЧернігівська Десна у 2022 році. Хто з футболістів залишить команду

Головний тренер чернігівської футбольної команди «Десна» анонсував суттєві зміни у складі після зимових канікул.

За словами наставника ФК Десна, у багатьох гравців уже скоро завершаться діючі угоди. Кадрову ситуацію Олександр Рябоконь прокоментував для УПЛ ONLINE.

Після поразки від «Інгульця» в останньому турі 2021 року (1:2) головний тренер «Десни» зазначив, що команді дуже не вистачало лідерів – Домбровський і Калитвинцев були дискваліфіковані на цей матч, а Тотовицький пропускав його через проблеми зі здоров’ям.

На запитання щодо кадрових змін, які можуть відбутися вже цієї зими, Олександр Рябоконь відповів, що у багатьох футболістів скоро завершуються угоди.

– Так, у багатьох закінчуються контракти. Команда, звісно, зміниться. Але поки не можу сказати наскільки саме, – прокоментував тренер.

За даними авторитетного порталу transfermarkt, контракти до кінця 2021 року – у трьох футболістів «Десни». Це півзахисники Леван Арвеладзе, Андрій Тотовицький і форвард Пилип Будківський.

А от уже влітку 2022 року угоди спливають відразу у 14 футболістів команди. Це воротарі Мисак та Литовка, захисники Селін, Болбат (кінець оренди), Масалов, Ковтун, Жук, півзахисники Домбровський, Юрченко, Картушов, Волошин (кінець оренди), Белич та форвард Безбородько і Дегтярьов.

Таким чином, у розпорядженні тренерів залишаться тільки захисники Цимбалюк та Сафронов, півзахисники Калитвинцев і Завійський у який контракти розраховані до ліат 2023 року. Ще на довше зв’язав свою долю з ФК Десна форвард Шевцов.

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *