Яку перевагу дають фермеру причіпні обприскувачі?

Сучасне сільське господарство без втручання машин являється неможливим. Людина може боротися вручну зі шкідниками та бур’янами, якщо річ йде про ділянку площею в п’ять соток. Проте для фермерського господарства цей варіант не підходить. Один з агрегатів, без яких фермер не зможе отримати хорошого урожаю – це причіпний обприскувач.

Переваги обладнання

 Обприскувачі причіпні відрізняються великим об’ємом бака. Як правило, місткість розрахована на 2-4 тисячі літрів. Це саме можна сказати й про розмах штанги – в обладнання він може сягати від 24 до 36 метрів. З вище вказаних характеристик можна зробити висновок, що оприскувач до трактора даного типу підходить великому господарству. Його призначення – обробка площ в сотні гектарів. До переваг агрегату можна віднести те, що він:

  • сумісний з усіма марками вітчизняних тракторів;
  • має хорошу маневровість;
  • довгостроковий і надійний в роботі;
  • повністю автоматизований (причіпні обприскувачі не потребують людського втручання).

Налаштування техніки

Якщо великі аграрні компанії застосовують дорогі самохідні удобрювачі, господарствам, площею до 2000 гектарів ідеальним варіантом стане обприскувач причіпний. Вони порадують фермерів не тільки високою якістю, але й доступною ціною.

 Сьогоднішній ринок пропонує безліч моделей даної техніки, але вартість деяких з них може неприємно здивувати. Проте не потрібно поспішати купляти дуже дорогі причіпні обприскувачі. Висока ціна не завжди означає таку ж якість. А от оптимальне налаштування обладнання навпаки – необхідне. Для машини важливі:

  • Перевірка штанги (стріли). Вісь має добре рухатися у горизонтальному та вертикальному напрямах.
  • Передстартовий огляд. Перевірте вузли, які являються життєво необхідними для техніки: гідравлічне й гідростатичне масло, паливо, а також рівень мастила й охолоджувальної рідини.
  • Стан розпилювачів. Переконайтеся, що обприскувачі до трактора мають розпилювачі, встановлені рівно по горизонталі та вертикалі.

 Беручи до уваги те, як стрімко міняються кліматичні умови, можна сказати, що обприскувач для трактора являється ключовою технікою сільського господарства. Через теплі зими збільшується чисельність збудників захворювань і шкідників, кожний рік фіксуються спалахи бур’янів. А це означає, що необхідно придбати машину, котра здатна зробити все якісно і вчасно.

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *