Як ви можете покращити свої кулінарні таланти прямо зараз

Кулінарія – улюблене хобі багатьох людей, у тому числі й мене. Я проводжу незліченну кількість годин на кухні, готую обіди, пробуючи складні прийоми для гурманів і готую смачний сніданок у вихідні. Це те, що ми любимо робити, і вміння, яке ми значно вдосконалили протягом багатьох років.

Кулінарія – це те, чому ви можете навчитися, навіть якщо ви зараз нічого не знаєте про кулінарію. Вміння готувати прослужить вам все життя і принесе велику насолоду вашій родині та вашому шлунку! Або ж ви можете подивитися детальніше тут і замовити смачну піцу, або навіть декілька.

Не бійтеся імпровізувати

Якщо у вас немає всіх інгредієнтів для конкретного рецепта, добре замінити їх на інгредієнти, які у вас є. Готувати – це креативно – не бійтеся імпровізувати.

Як ви можете покращити свої кулінарні таланти прямо зараз
  • Якщо рецепт передбачає яловичий фарш, замість нього зазвичай можна використовувати свинячий або курячий.
  • Якщо рецепт передбачає використання рисового винного оцту, зазвичай замість нього можна використовувати будь-який інший тип оцту.
  • Якщо рецепт вимагає молока, у більшості випадків замість нього можна використовувати воду (якщо ви не печете). Ви також можете змішати вершки та воду разом, щоб отримати «молоко».
  • Якщо рецепт вимагає вершкового масла, ви майже завжди можете замінити його олією або беконним жиром.

Додайте свій особливий поворот до рецепту, щоб зробити його власним. Так були створені одні з найкращих рецептів. Єдиний випадок, коли ви не можете обійтися заміною інгредієнтів, це під час випічки, оскільки для неї потрібні більш точні вимірювання та інгредієнти.

Зробіть прибирання легким

Готуючи речі на деку в духовці, використовуйте пергаментний папір або фольгу, щоб закрити лист. Їжу буде легше вийняти з каструлі, і вам не доведеться робити так багато брудного очищення, коли ви закінчите. Вам також не доведеться займатися прибиранням, якщо ви вирішите замовити тут смачну піцу або будь-яку іншу страву.

Зберігайте рецепти на планшеті або смартфоні

Зберігайте свої рецепти в цифровому форматі, щоб ви могли завантажувати їх на планшет або телефон під час приготування їжі. Так зберігати рецепти набагато простіше, і ви можете робити нотатки прямо на планшеті, якщо вирішите внести зміни в рецепт.

Використовуйте гострий кухонний ніж

Одним з найважливіших інструментів на кухні є гострий кухонний ніж. Якщо у вас його ще немає, придбання хорошого кухарського ножа — це правильний спосіб налаштувати себе на успіх як домашнього кухаря.

Це не повинен бути дорогий ніж, ви просто не хочете різати інгредієнти тупим ножем, що ускладнює виконання будь-яких завдань і може призвести до нещасних випадків, коли тупий ніж вислизає з їжі.

Якщо у вас немає точилки для ножів і/або не знаєте, як правильно нею користуватися, ви повинні професійно заточувати ножі принаймні раз на рік. Гострі ножі дуже важливі для безпеки на кухні, і ви не хочете зіпсувати хороші ножі, намагаючись зробити це самостійно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *