Як підібрати правильні прикраси під свій наряд?

Відома цитата з Діани фон Фюрстенберг говорить: «Ювелірні вироби як ідеальна приправа — вони завжди доповнюють те, що вже є». Це дуже вірно, тому що ювелірні вироби створювалися для того, щоб бути не тільки прикрасою тіла, але й доповнювати будь-який предмет одягу.

Носіння прикраси покращує ваш одяг. Навіть якщо ви носите недизайнерський одяг, ювелірна прикраса, – наприклад, срібні сережки конго, – виділить ваш одяг. Прикраси також можуть підкреслити ваші найкращі риси.

Вибір прикраси залежить від того, який одяг ви носите. Ці поради допоможуть вам вибрати прикраси, які підійдуть до вашого вбрання.

Як підібрати правильні прикраси під свій наряд?

1. Вибирайте прикраси, виходячи з кольору вашого одягу

Існує два типи кольорів на основі тону — теплі та холодні кольори. Теплі кольори – це ті, які сміливі та дуже яскраві в очах. Червоний, жовтий, помаранчевий і ті, що знаходяться поблизу цього спектру, є теплими кольорами. З іншого боку, холодні кольори – це ті, які заспокоюють зір. Холодні кольори – синій, зелений і фіолетовий.

Прикраси із золота та рожевого золота доповнюють одяг теплих кольорів. З іншого боку, срібні прикраси добре поєднуються з одягом холодних тонів.

2. Вибирайте прикраси з урахуванням нагоди

Вибираючи тут ювелірні вироби, потрібно також враховувати обставини. Ось кілька порад:

  • Відмовтеся від браслетів і манжет, якщо ви відвідуєте офіційний захід або співбесіду.
  • Ви також можете відмовитися від гучних прикрас і зупинитися на сережках, коли збираєтеся до церкви або на співбесіду.
  • Не перестарайтеся з прикрасами під час офіційних заходів. Мета – виглядати стильно, а не дешево.
  • Можлива невідповідність ювелірних виробів для конкретного випадку, тому ви повинні уникати цієї помилки.

3. Вибирайте прикраси залежно від декольте

Це стосується намиста. Оскільки існує багато дизайнів і стилів намиста, найкращий спосіб вибору того, яке намисто носити, має залежати від вирізу вашого верхнього одягу:

  • Загальна тенденція полягає в тому, що на низьких вирізах добре виглядають намиста з низьким вирізом.
  • Чокери добре поєднуються з топами.
  • Для високих і закритих вирізів коротке намисто зі сміливим кулоном і стильним вирізом може підкреслити вашу шию.

4. Вибирайте сміливі деталі для однотонних нарядів

Ви можете прикрасити будь-яку білу або чорну футболку сміливими сережками або яскравим намистом. Вибір намиста зі сміливим дизайном може зробити ваше однотонне вбрання живим.

Якщо вам ліньки одягатися, інвестуйте в сміливий елемент — або великі сережки, або масивне намисто. Потім ви можете використовувати його в будь-якому однотонному вбранні, і воно миттєво змусить вас виглядати модно.

5. Вибирайте прикраси, які доповнять відтінок вашої шкіри

Вибираючи прикраси, слід також враховувати тон шкіри. У наш час жінки підбирають свій відтінок шкіри, вибираючи прикраси, які виділяють їх тон шкіри.

Людям із холодним відтінком шкіри варто вибирати прикраси зі сріблястим металом з акцентами синього, фіолетового та червоного кольорів.

З іншого боку, жінкам із теплою шкірою варто вибирати жовтий метал, наприклад золото, з жовтими або оранжевими прикрасами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *