Як обрати акрилову ванну, яка прослужить понад 10 років?

Виробники акрилової сантехніки переконують нас, що це унікальний матеріал, який поєднав переваги чавуну, сталі та штучного каменю. Акрил теплий на дотик, як композити, довго зберігає тепло, як чавун, та міцний, як сталь. Разом із тим, він коштує дешевше чавуну, менше важить та має кращу шумоізоляцію, ніж більшість металевих чаш. А ще має ширший модельний ряд та вибір форм.

 Ці твердження є правдивими, коли ми говоримо про вироби із якісного литого акрилу, товщиною 5-6 мм. Але більшість бюджетних ванн виготовляють з ABS PMMA. Це листи пластику, покриті тонким шаром акрилу. Візуально такі моделі легко відрізнити та кольором. Англійський литий акрил має теплий, молочний колір. Пластик — білосніжний з блакитним відтінком. 

Сантехніку, виготовлену з листів ABS PMMA, також називають акриловою. Проте вона поступається литому матеріалу у міцності та надійності. З часом тонкий шар акрилу стирається, тому на поверхні з’являються жовті плями та подряпини. Іноді дно пластикової чаші тріскає у зоні виливу, не витримуючи навантаження. Зазвичай такі моделі служать менш як 5 років, а привабливість втрачають ще швидше. Тому не довіряйте напису «акрил» на стенді сантехніки, а перевіряйте, який матеріал використовує конкретний виробник.

Нове покоління акрилової сантехніки від Jacob Delafon

Французька компанія Jacob Delafon розробила інноваційний матеріал Flight, що поєднує переваги литого акрилу та штучного каменю. Технічно Flight — це сендвіч, який складається із трьох шарів: два шари литого англійського акрилу та композитний матеріал посередині. Ванни із Flight мають товщину 12 мм, а їх середня вага — 60 кг. Вони настільки міцні, що не потребують каркаса. Їх ніжки вставляються в основу чаші та регулюються за висотою. 

Чим особливі ванни із Flight?

  • Теплі на дотик та довго утримують тепло;
  • Зовнішній шар містить іони срібла, що знищують бактерії та грибок;
  • Міцніші, але легші за чавун;
  • Встановлюються за лічені хвилини, адже не мають каркасу.

Нові акрилові ванни Jacob Delafon можна переглянути у каталозі https://www.santechshara.ua/santehnika/vanni/producer_jacob-delafon/ магазину сантехніки Сантехшара. Це універсальні чаші, у яких однаково комфортно приймати душ та ванну. Литий акрил тримає температуру навколишнього середовища, тому на нього комфортно ставати ногами. Шар композитного матеріалу акумулює тепло, тому стінки довше залишаються гарячими, а ви можете довше лежати у гарячій воді. 

Вироби із Flight виглядають як цільнолиті, адже зовні мають гладенький шар акрилу, а не скловолокна. Вони призначені для пристінного встановлення та мають стальні екрани. Але деякі користувачі встановлюють ці чаші без бічної панелі та навіть фарбують ззовні. Після фарбування чашу можна встановити у центрі кімнати й вона матиме вигляд як окремостояча модель. Якщо ви шукаєте акрилову чашу, що служитиме 10-20 років, обирайте модель із лінійки Flight від Jacob Delafon. Усі чаші цієї серії мають гарантію 25 років від виробника. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *