Вейпінг: у чому його переваги та користь

Вейпінг отримує багато поганої преси. Хоча час від часу ми чуємо позитивні відгуки про користь електронних сигарет для здоров’я, вони, як правило, перевантажені повідомленнями про гіпотетичні ризики та перебільшені небезпеки. Нелегко знайти достовірні факти про вейпінг. Але, разом з тим, дуже легко знайти якісні аксесуари для вейпінгу https://elfik.shop/ua/ які можна придбати за досить приємною ціною.

Навіть провідні вчені та дослідники у відповідних областях ігноруються, коли їх дослідження не збігаються з популярною думкою (що вейпінг так само шкідливий, як куріння, якщо не гірше). Це робить ситуацію справді заплутаною!

Ця стаття може зробити певну ясність і простоту в цю тему за допомогою здорової дози реальних переваг. Тож у чому ж насправді полягають плюси вейпінгу? Давайте розберемося у цьому.

Безпечніше, ніж куріння

Британський Королівський коледж лікарів та Громадська охорона здоров’я Англії, а також американські Національні академії наук, техніки та медицини згодні з тим, що вейпінг безпечніший за куріння цигарок. PHE стверджує, що вейпінг «як мінімум на 95% менш шкідливий». Оскільки при вейпінгу не відбувається горіння, немає диму, а саме дим утворює смоли та чадний газ, які здебільшого призводять до довгострокової шкоди здоров’ю від куріння. Переваги відмови від куріння для здоров’я включають поліпшення роботи легенів та серця, а також нюху та смаку.

Відсутність шкідливих запахів

Одна з найбільших переваг вейпінгу полягає в тому, що ви, ваш одяг, будинок та машина більше не пахнуть димом. У вейпінгу є аромат, але він далекий від запаху застояного диму і недопалків. Насправді навіть вейпи зі смаком тютюну не пахнуть горілим тютюном. Для багатьох людей запах пари ледве помітний.

Контроль над споживанням нікотину

Вейпінг дає вам повний контроль над дозуванням нікотину. Електронна рідина доступна у різних варіантах міцності, від безнікотинового до нікотинового з високим вмістом нікотину. Ви можете вибрати, скільки саме нікотину буде у вашій рідині, або взагалі не використовувати нікотин. Більшість вейперів вважають за краще починати з високих рівнів нікотину і поступово переходять на нижчі рівні або навіть повністю відмовляються від нікотину.

Різноманітність смаків

Існує практично безліч варіантів смаку електронного соку. Деякі з найпопулярніших смакових категорій це:

  • фрукти;
  • десерти;
  • коктейлі;
  • м’ята;
  • ментол;
  • тютюн.

А якщо вам не подобається те, що є у продажу, ви можете зробити свій власний сік для вейпу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *