Різновиди та особливості обладнання для складів

Сучасні технології та впровадження систем автоматизації суттєво змінюють підхід до управління складськими процесами. Для оптимізації переміщення та зберігання вантажів необхідно встановити у логістичних центрах сучасне обладнання, яке дозволить підвищити загальний рівень ефективності, а також швидкості та безпеки роботи на складі. Розглянемо які саме види техніки використовуються для обробки продукції.  

Fxqb3I-_BAbugNJcKxnEoZhvJZccm3DJSdBaXOl4hpsPh7QIFqTgHdvWaHFtZ2ZIctw5jV_-NLsux4zismA7p2JiFb5-w2F6c33yJK76-WbebZ5jnumnjT1JIOs2JISxV8Hno8OkuR2mLW_Y0RhlBrM

Системи транспортування

Одним з найбільш популярних видів обладнання, що використовується в логістичних центрах, є конвеєри та складські підйомники. Вони призначені для переміщення товарів у необхідні зони та є ключовими компонентами на сучасних складах. До плюсів конвеєрів можна віднести високу продуктивність, універсальність та можливість інтеграції з різними системами управління.

На складах зазвичай використовують:

  1. Стрічкові конвеєри. Відрізняються високою надійністю та продуктивністю. Переміщення товарів ним відбувається з допомогою руху стрічки. Це просте та практичне обладнання, яке можна встановити на будь-яких складах.
  2. Рольганги. Складаються з рами, на якій розміщуються ролики, що обертаються навколо осі. Вони можуть бути приводними (всередині розташовується електродвигун) та неприводними (працюють за рахунок застосування м’язової сили).
  3. Підіймачі. Призначені для переміщення вантажів у вертикальній площині. Завдяки цьому вдається організувати процеси зберігання на різних рівнях.

Найчастіше на сучасних складах використовують усі можливі рішення. Це дозволяє досягти максимальної ефективності та підвищити продуктивність основних процесів зі зберігання та транспортування продукції.

BkScqbB4GojtkP31gZCTEenroIExWvSmgzHLcSOAffM4-0N8SZNSnu1_3ccsWrIPxAQjoNsdfv5vtZyGLiaNJIDVETnOp2ukkUUvqa9mfyZTkiU2P1eJI3w9tZdqL-RUlKvMbE3j6yYGWBjpT8lseIM

Системи сортингу

Подібне обладнання дозволяє обробляти вражаючу кількість посилок на годину, знижуючи залучення людського фактора до процесів сортування. Основні переваги таких систем включають високу продуктивність (до 15 тисяч посилок на годину), універсальність подачі товарів (ручна або автоматична), низький рівень шуму.

Системи сортингу дозволяють розділяти товари за певними параметрами: розмірами, вагою, типом упакування тощо. Їх можна поєднати з машинним зором, завдяки чому можна більш точно ідентифікувати продукцію.

Якщо ви хочете придбати якісне та сертифіковане обладнання для складів, рекомендуємо вам компанію Kapelou. Її продукція поєднує передові технології, високу надійність та гнучкість в адаптації до різних вимог замовника. Команда експертів компанії забезпечує високий рівень сервісу та кваліфікований супровід проєктів. Вони допоможуть вам підібрати оптимальне обладнання для складу Капелоу та проконсультують з будь-яких питань. Співпраця з Kapelou відкриває широкі можливості для оптимізації складських операцій, підвищення ефективності та зниження витрат у сучасних логістичних центрах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *