Новини Львова: жорстоке суспільство після війни та інтерактивний простір зі зброєю

Якщо ви проживаєте у Львові і цікавитеся останніми подіями, які у ньому відбуваються, вам вкрай важливо знайти актуальні та свіжі новини Львова, які розповідають про всі цікаві речі, що трапляються кожного дня. В умовах війни, в яких сьогодні знаходиться вся Україна, неймовірно важливо мати релевантну та достовірну інформацію, яка подається доступною і правильною мовою. У цій статті ми вирішили розповісти вам про дві важливі новини, які ви могли пропустити: пояснення психотерапевтки щодо того, чи стане українське суспільство жорстоким після війни, а також відкриття інтерактивного простору зі зброєю.

Чи стане наше суспільство жорстоким?

Емоції, які в цю пору переживає кожен українець, досить важко описати. Не секрет, що більшість з цих емоцій – негативні, та що майже всі вони так чи інакше асоціюються з російськими окупантами. Сам факт вторгнення та всі ті звірства, які були скоєні загарбниками, може спровокувати у багатьох людей відчуття ненависті. Деякі можуть навіть відмічати, що вони бажають смерті не тільки самим окупантам, але й навіть звичайним російським громадянам.

«В цілому, це нормально, — говорить Марія Олійник, психотерапевтка зі Львов. – Оскільки ми маємо неадекватний подразник – війну, отже і реакція на цей подразник може бути неадекватною. Якраз неадекватно робити подарунки своєму кривднику та говорити йому приємні речі. Але питання в тому, чи стане українське суспільство жорстоким після того, коли все закінчиться? Якщо коротко, то – ні. З поверненням нормального, мирного стану, повернеться і нормальна, спокійна психіка. Однак якщо ми говоримо про сьогодні, то дуже важливо конвертувати усі свої негативні емоції у допомогу іншим або захист сім’ї.»

Відкриття інтерактивного простору з різним озброєнням

Нещодавно у Львові відкрилася унікальна виставка зброї. Відвідавши її, ви зможете ознайомитися з багатьма різними видами озброєння. У вас також буде можливість спробувати покористуватися нею у віртуальному просторі.

Наприклад, на виставці можна зустріти, зокрема, ПТРК NLAW і ПЗРК Ігла. Використовуючи спеціальні окуляри, людина може опинитися на полі бою та спробувати підбити ворожий танк.

Виставка буде працювати до 30-го грудня. В цей день відбудеться благодійний аукціон, усі кошти з якого підуть на відкриття повноцінного комплексу для навчання військових. Купити той чи інший лот зможе кожен бажаючий, враховуючи, що для входу слід лише здійснити пожертвування будь-якої суми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *