На що звернути увагу при виборі конверту?

Конверти, масове виробництво яких почалося ще у далекому 19 столітті, практично не змінили з того часу свого зовнішнього вигляду. Але зараз вони використовуються не лише для пакування поштових відправлень, сфера їхнього застосування набагато ширша. На сьогоднішній день конверти купити можна як вроздріб, так і оптом – все залежить від сфери їхнього використання та особливостей призначення. При цьому варто зазначити велику різноманітність цих виробів. Конверти пропонуються споживачам як у великому, так і в класичному форматі, з різного паперу, з можливістю нанесення принтів. Купувати конверти краще в спеціалізованих фірмах, які пропонують їх придбати гуртом.

Основні різновиди

Спосіб використання цих виробів зумовлений, в першу чергу, самим їхнім форматом. З цієї точки зору можна виокремити найважливіші моменти, відповідно до яких і відбувається класифікація даної продукції, а саме за розмірами. Стандарти конвертів позначаються особливим маркуванням, де кожен формат означає певні габарити виробу:

  • С6 – це звичні нам поштові конверти, в яких зазвичай відправляють листи. Їхні розміри складають 114 х 162 мм, а в середину них легко вміщується аркуш формату А4, складений вчетверо. Поштові листівки зазвичай теж підлаштовані під ці розміри;
  • С5 – вироби вдвічі більші, які відзначаються параметрами в 162 х 229 мм. В них можна відправляти кореспонденцію у вигляді аркуша А4, складеного в два рази;
  • С4 – дозволяють пересилати важливі документи, які не можна згинати. В них легко входить аркуш А4, а їхні розміри характеризуються як 229 х 324 мм;
  • Е65/DL – їх ще називають євроконвертами. При відправці кореспонденції в них аркуші формату А4 складають втроє по довжині. 

Окрім того, при виборі потрібного типу конверту споживачі звертають увагу на деякі інші ознаки. Класифікація відбувається також з огляду на зовнішнє оформлення кожного виробу, наприклад:

  • з чистою поверхнею – конверти у цьому випадку не мають жодних написів чи маркування;
  • з віконечком — конструкція даної моделі має невеликий виріз, замаскований прозорою плівкою, де зазвичай розміщуються дані отримувача (індекс, адреса, назва компанії або ПІБ).

Таке віконечко розміщується знизу праворуч. Цей формат конверта варто купувати тим компаніям, які відправляють багато стандартизованої кореспонденції (наприклад, рахунків). 

Класифікуються конверти і за типом наявного клапану для заклеювання кореспонденції:

  • трикутник – цей варіант зараз не так часто використовується, зазвичай на такий клапан нанесений декстриновий клей;
  • прямі – найбільш популярний варіант для ручного заклеювання із самоклеючим клеєм із силіконовою стрічкою;
  • криві – нестандартний формат, який заклеюється в автоматичному режимі.

Якщо розглядати конверти з точки зору наявності клейової основи, то вона найчастіше буває декстриновою, силіконовою. 

Для чого потрібен малюнок всередині конверта?

Для виготовлення цієї продукції використовується в більшості випадків офсетний чи крафтових папір. В першому випадку на внутрішню поверхню конверту може бути нанесений спеціальний друк (тангір). Це робиться для того, щоб сторонні люди не змогли побачити зміст кореспонденції, якщо хтось надумає розглядати конверт на світлі. 

Замовити конверти всіх стандартних розмірів можна в компанії «Борса», яка пропонує вироби з офсетного та крафтового паперу, з віконечками та без них, з різними видами клапанів тощо. За бажанням на всі конверти можна нанести будь-який друк на власному обладнанні фірми. У такому випадку замовлення можна буде отримати вже через 2-5 робочих днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *