Атрошенко прогнозує «серйозні баталії» на чернігівському окрузі №206 вже за 2-3 тижні

[ad_1]

Атрошенко прогнозує «серйозні баталії» на чернігівському окрузі №206 вже за 2-3 тижні

Під час спільної з мером Києва Віталієм Кличком пресконференції в ІА «Інтерфакс» міський голова Чернігова Владислав Атрошенко запросив журналістів на округ №206 для висвітлення виборчої кампанії.

Під час спілкування з журналістами, Владислав Атрошенко вкотре назвав обшуки, які протягом грудня відбулися на комунальних підприємствах Чернігова, політичним тиском.

Однією з причин такого тиску з боку центральної влади він назвав проміжні вибори до Верховної ради на окрузі №206 (частина Чернігова та Чернігівського району).

За словами Атрошенка, до нього нібито звернулася «вповноважена особа» – державний чиновник, який передав повідомлення від Офісу президента.

– Ця людина була вповноважена передати мені, що Офіс президента може посприяти в послабленні тиску на мене за двох умов. Перша – відійти від Кличка, друга – відмовитися від виборів і здати 206-й округ. Очевидно, представнику Банкової, – сказав Атрошенко.

Але при цьому міський голова Чернігова відмовився назвати прізвище і посаду людини, яка передала це повідомлення, але уточнив, що зустріч була 24 грудня у Чернігові.

Наприкінці пресконференції Владислав Атрошенко спрогнозував, що за 2–3 тижні, після офіційного старту виборчої кампанії на 206-му окрузі «розгорнуться серйозні баталії».

– Це будуть не просто вибори одного з 450 народних депутатів, а зріз коли люди повинні будуть висловитися: подобаються їм тарифи, ціни і вартість життя чи не подобаються, – сказав міський голова і послався на неназвані соціологічні опитування, які нібито дають провладному кандидату мінімальну підтримку на окрузі:

– Сьогоднішня соціологія показує, що при рейтингу 10–12 % у «партії зелених» перемогти на окрузі без сіток з грошима чи інших без технологій, без того, аби спецпідрозділи вилучали документи, неможливо.

Насамкінець мер Чернігова запросив київських журналістів до Чернігова висвітлювати майбутні перегони, що, на його думку, «буде сприяти справедливому волевиявленню».

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *