У Чернігові демонтують гаражі, обмежувачі руху та… контейнер

[ad_1]

Зображення ілюстративне, світлина Сєргєя Карася

Зображення ілюстративне, світлина Сєргєя Карася

Виконавчий комітет Чернігівської міськради на засіданні 25 серпня прийняв кілька рішень, якими дозволив демонтувати так звані «МАФи» (малі архітектурні форми).

Під знесення потрапило одразу 20 гаражів: два з них знаходяться на проспекті Миру біля будинку № 189, шість – на вулиці Корольова біля будинку № 14, решта дванадцять – на тій же вулиці Корольова, але вже біля будинку № 16.

Також під демонтаж потрапили обмежувачі руху (такими зазвичай позначають місце паркування біля будинків чи офісів) на Захисників України біля будинку № 5, на Козацькій біля будинків № 14А, № 15 та № 40 та на генерала Пухова біля будинку № 115. А також металеві конструкції на проспекті Грушевського (це колишня вулиця Першого травня) біля будинку № 163 і на Івана Мазепи біля будинку № 65, й металевий контейнер, що знаходиться на вулиці Старобілоуській біля будинку № 10.

На самостійний демонтаж гаражів влада виділяє 30 днів, на решту (контейнера, металевих конструкцій та обмежувачів руху) – 14 днів. Якщо ж власники не проведуть демонтаж самостійно, гаражі, обмежувачі та контейнер вивезуть на майданчик тимчасового зберігання на вулиці Володимира Дрозда.

Рішення члени виконкому прийняли одноголосно.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *