Чернігівська чиновниця отримала зоозахисну нагороду

[ad_1]

Тетяна Діденко (праворуч) під час вручення премії

У Києві відбулося вручення першої Всеукраїнської зоозахисної премії, яку заснували зоозахисна організація «UAnimals» та міжфракційне об’єднання «Гуманна країна».

Про це повідомляє газета «Деснянська правда». 

Лауреаткою премії стала директорка КП «ВСЦ «Крок до тварин» Чернігівської міської ради Тетяна Діденко

— Коли ми потрапили до зали, де проводилась  церемонія нагородження Всеукраїнською зоозахисною премією, то перше, за що зачепилося око — безліч молодих облич. Часи, коли зоозахисників вважали «скаженими повернутими тітками» проходять. Їм на зміну приходять часи, коли захищати слабких і сіяти гуманність — це не тільки правильно, це ще й модно. До порятунку тварин долучаються цілі родини. Наймолодшій сьогоднішній номінантці — 11. Найстарша — більше 30 років в зоозахисті. Всі, хто піднімався на сцену рятували і продовжують рятувати життя в надскладних умовах війни.  Це лише невеличка частина тих, хто щодня стає на захист слабких, хто вчить людей гуманності, хто щохвилини робить світ кращим. Пишаюся, що потрапила до списку нагороджених! Вдячна всім, хто запропонував мою кандидатуру, всім, хто підтримав її у голосуванні, всім, хто вірить у мою справу і розділяє мої погляди!, — наводять журналісти слова чиновниці. 

Нагадаємо, раніше Тетяна Діденко отримувала нагороду чернігівської премії «Жінка року-2022».  

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *