Тіла російських солдатів з-під Києва та Чернігова збирають у вагони-холодильники: як це виглядає (ФОТО)


Тіла російських солдатів з-під Києва та Чернігова збирають у вагони-холодильники: як це виглядає (ФОТО)

Україна готова повернути росії тіла загиблих під Києвом та Черніговом російських окупантів, як це передбачено міжнародним гуманітарним правом. Про це заявив голова відділу військово-цивільної співпраці України Володимир Лямзін, повідомляє Reuters. Агентство опублікувало фото, на яких тіла загиблих російських військових вантажать у вагони-рефрижератори, пише «Сьогодні».

«Згідно з нормами міжнародного гуманітарного права, а Україна їх суворо дотримується, після завершення активної фази конфлікту сторони мають повернути тіла військових іншої країни. Україна готова повернути тіла агресору», – сказав Лямзін.

За словами Лямзіна, у різних регіонах України стояло кілька потягів, де зберігалися тіла російських солдатів. Українська військова влада 13 травня завантажила тіла російських солдатів, зібрані після боїв у Київській та Чернігівській областях, у вагони-рефрижератори.

У потязі на околиці Києва, який зафільмували журналісти, лежить кількасот тіл російських окупантів. Лямзін зазначив, що більшу частину з них привезли з Київської області, є також тіла з Чернігівської області та з інших областей.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти “Чернігівський Фонтан”, де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *