Раритетне видання презентували у Чернігові: збірка документів Антибільшовицького блоку

[ad_1]

Раритетне видання збірника документи Антибільшовицького блоку презентували у Чернігові. У стінах центральної бібліотеки імені Коцюбинського представили сучасну копію книги за 1956 рік під назвою «АБН в світлі постанов Конференцій та інших матеріалів з діяльності 1941-1956 рр.».

Про це повідомляє телеканал «Дитинець».

Раритетне видання презентували у Чернігові: збірка документів Антибільшовицького блоку, фото-1

Антибільшовицький блок народів – це міжнародно організація, ініціаторами якої виступили саме українські патріоти. Вона об‘єднала поневолені народи радянських країн для боротьби з більшовиками. Тривалий час її очолював українець Ярослав Стецько разом із своєю дружиною.

Раритетне видання презентували у Чернігові: збірка документів Антибільшовицького блоку, фото-2

В лавах Антибільшовицького блоку були і уродженці Чернігівщини, які теж вели активну політичну діяльність. Є відомості і про нашого земляка – Івана Гіммельрайха з Ічнянщини.

Захід відбувся за сприяння українського інституту Національної пам‘яті та міністерства у справах ветеранів України у Чернігівській області. Примірники книги подарували двом бібліотекам в місті – Короленка та Коцюбинського.

За словами організаторів далі презентувати видання планують по всій Україні.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *