Надзвичайний стан: як це буде на Чернігівщині (ВІДЕО)

[ad_1]

Сьогодні, 23 лютого, в РНБО було прийнято рішення про введення надзвичайного стану на всій території України, крім Донецької та Луганської областей. З цього приводу у Чернігівській ОДА провели брифінг.

Надзвичайний стан: як це буде на Чернігівщині (ВІДЕО)

Як підкреслив голова ОДА В‘ячеслав Чаус, надзвичайний стан — це не воєнний.

— Будуть певні обмеження, але вони регулюватимуться на конкретній територіальній одиниці залежно від ситуації. Фактично прийняття такого рішення дає можливість для більш швидких управлінських рішень у разі їх потреби.

Також Чаус наголосив, що комендантської години не буде. Її можуть ввести лише окремим рішенням оперативного штабу, до якого ввійдуть представники органів влади, силових структур та військові.

– На сьогодні ж ситуація в області контрольована і моніториться 24/7. Головний наш внутрішній ворог — паніка, підстав для якої немає, – зазначив голова ОДА.

Надзвичайний стан: як це буде на Чернігівщині (ВІДЕО), фото-1

В свою чергу міський голова Чернігові Владислав Атрошенко відзначив, що рішення щодо ведення надзвичайного стану в країні своєчасне і добре, що воно прийняте.

– Я особисто відчуваю, що це дасть відповіді на багато тих питань, які в мене як керівника були стосовно організації територіальної оборони, організації спільних заходів між відомствами, Національною поліцією, Національною гвардією та безпосередньо територіальною обороною. У мене особисто на сьогоднішній день жодних панічних настроїв чи знервованості – нема.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *