Грошова допомога під час війни: на які виплати можуть розраховувати чернігівці

[ad_1]

Грошова допомога під час війни: на які виплати можуть розраховувати чернігівці

Воєнні дії сильно вдарили по гаманцям кожного українця. Але найбільше потребують допомоги найнезахищеніші групи населення, такі як переселенці, що покинули свої домівки, тікаючи від ворожих пуль та снарядів, люди похилого віку, які не вірили, що їм доведеться пережити війну, та багатодітні сім′ї. Нижче ми зібрали всі можливі варіанти грошової допомоги, яку можна отримати в Чернігові.

Соціальна допомога, пільги та субсидії

Порядок виплати соціальних допомог, пільг та субсидії за період війни змінений не був. Отримувачі продовжать одержувати виплати у раніше призначених розмірах. У постанові Уряду зазначають, що строк виплати державної соціальної допомоги продовжується автоматично, «без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення».

Міністерство соцполітики повідомило про зміни формули розрахунку субсидії та суми пільг на оплату комунальних послуг.

За квітень виплатять 43% субсидії та 59% пільги, нарахованих у січні 2022 року. З травня і на весь неопалювальний сезон виплачуватимуть 16% субсидії та 29% пільги, нарахованих у січні 2022 року.

Соціальні виплати для внутрішньо переміщених осіб

На отримання довідки мають право особи, які після введення воєнного стану перемістились із регіонів, які визначені Урядом та на яких проводяться бойові дії: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та м. Київ.

Заяву на отримання статусу ВПО можна подати за допомогою застосунку «Дія» або за особистим візитом до Управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Шевченка 44. Розмір щомісячної допомоги для осіб з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень, а для інших осіб – 2 000 гривень.

Соціальні виплати для людей, які втратили свою домівку через збройну агресію Росії

Допомогу можна отримати звернувшись аналогічно до Управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Шевченка 44. Виплати будуть здійснюватися у таких самих розмірах, для осіб з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень, а для інших осіб – 2 000 гривень, що й допомога для внутрішньо переміщеної особи. При зверненні необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та акт про зруйноване житло або заява отриману за допомогою реєстрації пошкодженого майна через застосунок «Дія».

Програма грошової допомоги від ЮНІСЕФ “Спільно”

Програма розрахована на допомогу багатодітним сім′ям, які мають трьох і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подачі заявки або двох і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю. Подати заяву на отримання грошової допомоги можна на офіційному сайті https://register.unicef.org/ ЮНІСЕФ “Спільно”. Допомога надається у розмірі 2200 грн на місяць, яка виплачується одноразово за 3 місяці, для кожного члена сім’ї, але отримувати допомогу можуть не більше 5 членів родини. Гроші можна отримати на вказаний банківський рахунок протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *