Центр Здорової Молоді у Хмельницькому: як вилікувати наркомана без ломки та рецидиву

Наркоманія – це серйозна проблема, яка впливає не тільки на самого залежного, але і на його родину та суспільство. Багато людей, які стикаються з цим захворюванням, задаються питанням: чи можна вилікувати наркомана вдома? Які методи лікування наркоманії існують? Як допомогти близькій людині, яка страждає від зловживання наркотиками? Як знайти гарний реабілітаційний центр для наркозалежних?

Що робити, якщо ваша рідна людина наркоман

Перш за все, важливо зрозуміти, що наркоманія – це хвороба, яка потребує професійної допомоги. Не можна сподіватися, що залежний сам зможе позбутися своєї пристрасті або що вона пройде з часом. Наркотики викликають сильну психологічну та фізичну залежність, яка порушує нормальне функціонування мозку та організму. Тому лікувати наркомана вдома без медичного контролю та психотерапевтичної підтримки дуже небезпечно. В реабілітаційному центрі проведуть професійне кодування від наркоманії та забезпечать тривалу ремісію.

Якщо ви підозрюєте, що ваша рідна людина страждає від наркоманії, необхідно:

 • Прийняти факт проблеми і не заперечувати її існування.
 • Не звинувачувати, не критикувати та не ображати наркомана, а намагатися зберегти довіру та спілкування з ним.
 • Не давати грошей на наркотики або не допомагати їх отримати іншим способом.
 • Звернутися за консультацією до нарколога або психолога, який допоможе вам розібратися в ситуації та запропонує оптимальний спосіб лікування.
 • Сприяти мотивації наркомана до трезвості та одужання, показуючи йому свою любов, підтримку та перспективи майбутнього.

Виконавши всі пункти, необхідно звернутися до професіоналів для лікування наркоманії у Хмельницькому або в іншому місті України.

Наркоманія – наслідки для людини

Наркотичні речовини негативно впливають на всі сфери життя людини: фізичне здоров’я, психологічний стан, соціальну адаптацію, моральні цінності.

Деякі з наслідків наркоманії:

 • Порушення роботи серцево-судинної, дихальної, нервової, ендокринної, імунної, печінкової та інших систем організму.
 • Розвиток хронічних захворювань, таких як гепатит, цироз, ВІЛ, СНІД, туберкульоз, сепсис, психози, депресії, шизофренія тощо.
 • Зниження інтелектуальних здібностей, пам’яті, уваги, критичного мислення.
 • Втрата інтересу до життя, роботи, навчання, хобі, сім’ї, друзів.
 • Погіршення взаємин з оточуючими, конфлікти, самотність, ізоляція.
 • Збіднення, безробіття, бездомність.
 • Кримінальна поведінка, правопорушення, затримання та ув’язнення.
 • Смерть внаслідок передозування наркотиками або суїциду.

На щастя, багатьох цих наслідків можна уникнути, якщо вчасно звернутися в реабілітаційний центр у Хмельницькому. Всі намагання вилікувати наркомана самостійно, в домашніх умовах заздалегідь приречені на провал. Наркоманія – важка, комплексна залежність, яка потребує термінового втручання професіонала. Якщо цього не зробити, у хворого шансів на здорове життя немає.

Як відбувається лікування наркомана в Центрі Здорової Молоді у Хмельницькому

Пропонуємо вам звернутися в Центр Здорової Молоді у Хмельницькому, який пропонує комплексне лікування наркоманії на основі християнської етики та цінностей. Центр працює з 2004 року і має досвід реабілітації близько 3000 людей.

Лікування наркомана в Центрі Здорової Молоді у Хмельницькому складається з трьох етапів:

 1. Детоксикації – очищення організму від наркотичних речовин за допомогою медикаментозної терапії та фізіотерапевтичних процедур. Тривалість – від 5 до 14 днів.
 2. Реабілітація – встановлення психологічної рівноваги та формування нової життєвої позиції завдяки індивідуальній та груповій психотерапії, навчанню соціальних навичок і професійній орієнтації. Тривалість – від 6 до 12 місяців.
 3. Адаптацiя – пiдтримка та супровiд випускникiв центру пiсля завершення реабiлiтацiї з метою запобiгання рецидивам та iнтеграцiї в суспiльство. Передбачає постiйний контакт з кураторами та наставниками, участь у групових заняттях, волонтерській діяльності та релігійних обрядах.

Вся робота центра лікування наркоманії у Хмельницькому базується на принципах поваги, довіри, взаємодопомоги та відповідальності. Центр надає наркозалежним можливість змінити своє життя на краще, повернути собі здоров’я, гідність та надію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *