«Було кілька днів, коли я розглядав варіант «куля в лоб» як робочий», – Атрошенко

[ad_1]

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко зізнався, що в перші дні війни у нього закрадалися думки про самогубство. Але через деякий час він вже не сумнівався, що Україна переможе.

Про це керманич міста розповів в інтерв‘ю «Стране».

«Було кілька днів, коли я розглядав варіант «куля в лоб» як робочий», – Атрошенко, фото-1

Також Атрошенко розповів про інструкції, які необхідно виконати у разі захоплення міста.

«Ми обговорювали мої дії, як мера, у разі початку війни з працівником міськради, який відповідає за координацію із силовими структурами. З цього я зрозумів два свої першочергові завдання: знищити документи, які підлягають знищенню в цьому випадку і розкрити якийсь пакет із вказівками моїх дій. Перший пункт було зроблено відразу, а пакет з інструкціями десь у дорозі…», – розповідає мер Чернігова.

Згадав Владислав Атрошенко й те, як російські війська декілька раз намагалися прорватися у місто. І навіть у ці важкі дні покидати місто він не збирався.

«Росіяни кілька разів намагалися прорватися до міста. Тема для мене важка, тому що піди на хвилину раніше – стаєш зрадником, на хвилину пізніше – на тебе чекає полон, а він був би для мене небажаний. Про мене вже були надруковані росіянами листівки «Фашист №1», грошову винагороду якусь пропонували. Я розумів усі перспективи і одного, і другого варіанта, тож ні виходити з міста, ні потрапляти в полон я не планував», – згадує Атрошенко.

За словами керманича, він ніколи не розглядав для себе варіант роботи поза Черніговом, як, наприклад, мер Маріуполя.

«Працювати поза містом неможливо. Юридично залишатися мером можна, а працювати мером поза містом — не можна. Це утопія. Не треба обдурювати ні себе, ні людей. Чув, що під час відходу наші військові мали забрати мерів. А як це зробити в режимі реального часу під час штурму? Тим більше в нашому випадку — коли відходити нікуди… Тут кожен діяв би як міг», – каже Владислав Атрошенко.

На уточнююче питання: «Тоді який вихід – куля в лоб?», він зізнався, що не виключав і такого варіанту.

«Це тема Яценюка. Навіщо нам плагіат? Було кілька днів, коли цей варіант я розглядав як робочий. Але з кожним днем ​​я дякував Богові, що прожив ще один день. І з п’ятого-шостого дня війни до мене прийшло розуміння, що ми можемо і повинні перемагати. Ми побачили дурні рухи російських. Тоді досить актуальним стало питання не лише нашого виживання, а організації роботи підприємств критичної інфраструктури, допомоги ТРО та ЗСУ в обороні міста, перші спроби координації роботи волонтерів (поки ще це на себе не взяла обласна військова адміністрація). З того часу я почав бачити нашу перемогу», – зазначив мер.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Navigate the gaming universe at Hotel Glory's cosmic gaming expanse , where the cosmos is your playground.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *