94 ліфти у Чернігові віджили свій термін експлуатації: чи зупинять їх

[ad_1]

94 ліфтів у Чернігові можуть зупинити за рішенням суду. Про це йдеться в ухвалі Шостого апеляційного адміністративного суду. Вийшов їх термін експлуатації, а технічно-експертне обстеження на продовження строку їх використання не провели. Порушення влітку минулого року виявило управління Держпраці в області під час перевірки комунального підприємства «Новозаводське». І звернулося до суду з вимогою зобов’язати підприємство зупинити роботу ліфтів.

Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

Дев‘ятиповерхівка на вулиці Любецькій у Чернігові. Чотири ліфти у цьому будинку мають зупинити за рішенням суду.

Термін експлуатації ліфтів 25 років. Потім його мають обстежити, перевірити всі механізми. За результатами зробити ремонт чи дозволити його використовувати далі. Що 94 ліфти у Чернігові використовують попри відсутність обстеження, стало відомо під час перевірки комунального підприємства «Новозаводське».

94 ліфти у Чернігові віджили свій термін експлуатації: чи зупинять їх, фото-1

Управління Держпраці в області, яке проводило перевірку, звернулося до Чернігівського окружного адміністративного суду з вимогою зобов‘язати підприємство зупинити роботу ліфтів.

Суд у позові відмовив. Тоді подали апеляцію.

Як повідомив громадський активіст Олександр Гашпар, Шостий апеляційний адміністративний суд апеляцію задовольнив частково і зобов‘язав комунальне підприємство «Новозаводське» зупинити майже 100 ліфтів.

94 ліфти у Чернігові віджили свій термін експлуатації: чи зупинять їх, фото-2

Замовляти експертне обстеження ліфтів мають самі мешканці будинку, розповіла юрисконсульт КП «Новозаводське» Тамара Мурач. Оскільки ця послуга не входить до договорів заключених з підприємством.

Попередження про те, що вийшов термін експлуатації ліфтів, розвішували на під‘їздах будинку і розміщували на сайті, сказала Тамара Мурач. Люди на загальних зборах мали визначитися, хто обстежить ліфти, термін експлуатації, яких вийшов.

Як розповів голова ради ОСББ Максим Конашевич, якість обслуговування і технічний стан ліфтів, мають контролювати власники приміщень у будинку.

Заступниця начальника управління Держпраці в області Ірина Хоменко, на запит Суспільного повідомила, що КП «Новозаводске», як управитель, зобов‘язане утримувати ліфти і щорічно звітувати перед споживачами про витрати. Від рішення управителя погодити такі витрати залежить усунення порушень, йдеться у відповіді.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

[ad_2]

Источник: 0462.ua

download overdriventool for mining

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *