Зберігаємо історію: поселення кочових племен на Чернігівщині занесуть до об'єктів культурної спадщини


Історію потрібно зберігати

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора в інтересах держави про визнання протиправною бездіяльності однієї з селищних рад Прилуцького району та зобов’язання виконати вимоги чинного законодавства щодо подання пропозицій про занесення об’єкта культурної спадщини – поселення кочових племен V ст. н.е. залізної доби до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Підставою для подання позову стали встановлені прокурором порушення вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини» в частині бездіяльності органу місцевого самоврядування, до компетенції якого належить, зокрема, подання пропозицій про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру.

Об’єкт археологічної спадщини (наймовірніше, мова йде про поселення «Мала Дівиця-2», котре знаходиться на території Малодівицької селищної ради, – прим.), відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» підлягає обов’язковому занесенню до реєстру для забезпечення державою його збереження, утримання та запобігання руйнуванню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *