Відеоблогерка Людмила Богун зняла фільм про те, як руйнується всесвіт чернігівської родини


Людмила Богун – редакторка газети «Теледень-Славутич» і популярна чернігівська відеоблогерка (один з її каналів на ютюбі про аварію на ЧАЕС, Чорнобиль і все, що з ним пов’язане, має понад 50 тис. підписників з різних куточків планети) – презентувала в Швейцарії, де вона зараз перебуває з синами, фільм про те, що відбувалося в Чернігові під час облоги російськими військами. Про те, як за одну хвилину зруйнувався маленький всесвіт однієї чернігівської родини.

Людмила Богун

Цю роботу можна назвати і документалкою, і влогом – відео-блогом. В ній Людмила використовує кадри, які знімала в бомбосховищах, де переховувалася з рідними, знімала на вулицях після обстрілів і в моменти виходу з укриття. Людмила згадує, як знімала та монтувала ці відео в ті моменти, коли вже зникав зв’язок, світло.

Розповідає, як втратила улюбленого собаку – його серце не витримало звуки вибухів. Як залишала з синами рідне місто, коханого чоловіка та під обстрілами вирушала у повну невідомість. Невідомість, тому що не могла знати наперед, чи залишаться вони живими, – чернігівці майже щодня гинули під час спроб вирватися з оточеного міста. Тому що було абсолютно не зрозуміло, що чекає попереду. І невідомо, чи виживе чоловік, чи побачаться вони колись знову, чи вціліє житло.

На щастя, Людмила та її сини вціліли. Живий також і її чоловік Костянтин, з яким вони не бачилися вже майже півроку. У фільмі «Блокадний Чернігів. Сповідь тієї, котра вижила» Людмила звертається до глядачів російською, напевно, аби розширити рамки своєї аудиторії.

“Привіт, Віко! Фільм – це, мабуть, голосно сказано. Це відео про те, що я пережила під час блокади у Чернігові. Мене попросили провести його показ тут у Швейцарії. Я переклала все німецькою мовою, підготувала вступне слово про наше місто до і після війни.

Загалом, вийшла, можна сказати, прем’єра та зустріч з глядачами. Швейцарці, звичайно, шоковані побаченим. Для них війна – це щось далеке, але коли побачили реальні емоції, то всі сиділи, ревли”, – відповіла Людмила на моє запитання про фільм.

Презентація фільму

Презентація фільму

16-хвилинне відео «Блокадний Чернігів. Сповідь тієї, яка вижила» Людмила також виклала у загальний доступ у 20-х числах червня. Його переглянули вже понад 18 тисяч осіб. Гаряча дискусія про ці події розгорнулася в коментарях. Багато хто дякує чернігівці за цю роботу, радіє, що вона з синами жива. Переважно це підписними ютубканалу Людмили Богун.

Зокрема, Олександр Свєтлов пише: «Людмила, как же хорошо, что вы вышли на связь. Очень переживаю за вас и за вашу семью! Я недавно подписался на вас ещё до этого жуткого 24 февраля. Я не знаю, что сказать, потому что нет слов. Это ужасно, ужасно настолько, что просто без слёз и держась руками за голову, не можешь ничего сделать. Я живу в России и не могу поверить что такое возможно в 21 веке…»

Іоанн ТТ: «Вось ня ведаю, як выказаць як рады убачыць ваша відэа, Людміла! Рады, што вы жывыя. Як цяжка чуць пра тое, што робяць оркі, бо салдатамі я іх назваць не магу. Няхай беражэ Гасподзь вас і ўсю Украіну!»

А ось відгук ще одного Олександра: «Людочка солнышко, скоро все закончиться, когда вся правда всплывет вам будет стыдно за это видео! Вы его скорее всего удалите! Сами украинцы вас заклюют!!!! Вспомните мои слова!»

Своїми враженнями ви теж можете поділитися. Ось посилання на канал:

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *