Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Чернігівський художник Сергій Тонканов розмалював на Стрілецькій набережній кілька під‘їздів патріотичними візерунками.

Патріотичні розписи з елементами українського прапору – синє небо, пшениця та соняхи, – відтепер красуються на будинках за такими адресами: вул. Стрілецька, 94, 96, 98 та 100.

Замовником патріотичних розписів виступила експлуатаційна компанія ТОВ «Стрілецька набережна».

Сергій Тонканов розповідає, що на розпис витратив рівно місяць. Малював пензлями та акриловими фарбами. На розпис під‘їздів пішло приблизно 15 л фарби.

Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)Український прапор, пшениця та соняхи: у Чернігові кілька під‘їздів прикрасили патріотичними візерунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти “Чернігівський Фонтан”, де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *