«Має бути у відмінному стані, або приберіть, і не треба ганьбитись» - коли запрацює туристична навігація у Чернігові

[ad_1]

«Має бути у відмінному стані, або приберіть, і не треба ганьбитись» - коли запрацює туристична навігація у Чернігові

Історія з непрацюючими інформаційними моніторами для гостей міста та туристичними вказівниками, яку наша редакція підняла у матеріалі «5 ляпів туристичного Чернігова, які варто виправити ще «на вчора», має своє продовження.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 27 липня погодив зміни до «Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2022-2026 роки». В тому числі розглянули і питання туристичної навігації міста Чернігова. В.О. чернігівського міського голови Олександр Ломако наказав привести до ладу вказівники та інформаційні стенди.

«Якісь «розумні» люди дуже боялися, що росіяни зайдуть у місто і познімали вказівники, позамальовували. Їх треба або прибрати, або замінити» — промовив Олександр Ломако.

Начальник Управління культури та туризму Олександр Шевчук пояснив, що вже проводиться аналіз вказівників, які в майбутньому або відремонтують, або замінять.

«Туристична навігація або має бути у нас у відмінному стані, або приберіть, і не треба ганьбитись» – сказав в.о. мера Чернігова.

Також мова зайшла й про два інформаційних стенди, які не працюють уже понад рік. Олександр Шевчук зазначив, що це питання вже вирішується, спеціалісти з Києва оглянули стенд та надали оцінку.

В хоті розгляду питання начальник Управління культури та туризму назвав терміни, до яких планують виправити туристичні помилки. Навігація та стенди мають запрацювати не пізніше 21 вересня – дня міста Чернігів.

Валентина Гавриленко
Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *