Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)

[ad_1]

Дуже часто, кудись поспішаючи, ми рідко дивимося навколо себе, звертаючи увагу на деталі, які оточують нас в місті. А ці деталі часто дуже цікаві і за формою, і за змістом.

Рік тому на нашому сайті 0462.ua вже виходив фоторепортаж «Чернігів у деталях», тодінаші читачі залишили чимало відгуків, мовляв, скільки живемо в місті, а на це не звертали уваги. Так, різноманітних прихованих дрібничок у Чернігові безліч, і тому наш фотокореспондент пройшовся вуличками міста та зібрав для вас наступну добірку цікавих світлин — крупних планів нашего стародавнього Чернігова.

Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)Деталі Чернігова в об’єктиві - впізнали, де це? (ФОТОЕКСКУРСІЯ)

Фото Сергія Тонканова
Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *