Збитому російському пілоту Красноярцеву, який бомбардував Чернігів, повідомлено про підозру

[ad_1]

Російському пілоту СУ-34 Олександру Красноярцеву, який бомбардував Чернігів і був затриманий у місті після збиття літака на початку березня, оголосили про підозру.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора.

Збитому російському пілоту Красноярцеву, який бомбардував Чернігів, повідомлено про підозру, фото-1

Підозру підписали старший слiдчий в особливо важливих справах слiдчого вiддiлу Управлiння СБ майор юстицiї Олександр Щербатенко за погодження з прокурором у кримiнальному провадженнi — начальником вiддiлу Чернігівської прокуратури Артемом Диким.

Зазначено, що Олександр Красноярцев з мотивiв безумовного виконання отриманих бойових наказiв вiйськового керiвництва РФ та з метою вчинення нападiв на цивiльне населення здійснював бомбардування на території України, зокрема цивільних об’єктів, авіабомбами «УФЗАБ-500», «УФАБ 250-270», «ФАБ-50».

Нагадаємо, 5 березня Збройні сили України над Черніговом збили літак, яким керував Красноярцев. Інший льотчик загинув. Красноярцев зізнався, що після того, як катапультувався з підбитого літака, убив цивільного, який намагався його наздогнати.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти «Чернігівський Фонтан», де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Get insights on navigating the challenges of digital transformation in businesses at Digital Shift on edwardsrailcar.com .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *