росія намагається зруйнувати енергосистему України, і я маю це зупинити, – Тімоті Снайдер

[ad_1]

росія намагається зруйнувати енергосистему України, і я маю це зупинити, – Тімоті Снайдер

Побувавши на руїнах зруйнованої бібліотеки в Чернігові, історик Єльського університету Тімоті Снайдер вирішив відмовитися від початкового плану збору грошей на відновлення будівлі на користь купівлі «мисливця на Шахідів».

Про це написав в Телеграм-каналі радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, посилаючись на статтю британського виданння The Guardian.

За словами автора світових бестселерів, сьогодні набагато важливіше допомогти Україні з теплом та світлом.

«Руїни бібліотеки, яка вистояла дві світові війни, але полегла під російськими бомбами, нікуди не подінуться. Я зможу зібрати гроші на це пізніше. Зараз росіяни намагаються заморозити мільйони людей, зруйнувавши енергосистему. І я маю зупинити це», – наголосив Тімоті Снайдер.

Професор ініціював збір 1,25 млн доларів на купівлю «мисливця на Шахідів» – системи захисту від безпілотників, яка виявляє БПЛА та пригнічує сигнали керування. До проєкту підключились відомі діячі культури, зірки кіно.

Популярність Тімоті Снайдеру, крім його книг, також приніс викладений в інтернеті курс лекцій для студентів Єльського університету: цикл «Створення сучасної України», який набрав понад 4,6 млн переглядів на YouTube з майже 70 країн.

Вчений вважає, що переговори Києва з москвою можливі лише після того, як Україна виграє війну, оскільки на даному етапі переговори для росіян — це лише засіб «перегрупуватись і знову напасти».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *