Десна програла вдома Металісту-1925 | Новости

[ad_1]

У матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу чернігівська Десна на домашньому полі поступилася харківському Металісту-1925. Рахунок матчу – 1:2 на користь гостей.

Перед матчем Десни конкурент команди у боротьбі за місця у верхній частині таблиці – Дніпро – програв Зорі. Ворскла і Олександрія перемогли, але вони відставали від чернігівці. Тож ймовірний успіх проти Металіста-1925 означав би для «сіверян» вихід на 3-й рядок турнірної таблиці.

Проте, вже на першій же хвилині харків’яни змусили чернігівців відіграватися. Захисники Десни проґавили бразильця Марлісона і той перетворив навіс із кутового на гол.

Підопічні Олександра Рябоконя 10 хвилин приходили до тями, а потім забили гол у відповідь. Після пасу Волошина без перешкод з 8 метрів по воротам Металіста-1925 точно пробив Тотовицький.

У першому таймі футболісти Десни мали добивати суперника. Але спершу удар Калитвинцева прийняла на себе поперечина воріт, а потім на останніх хвилинах першого тайму протягом кількох поспіль атак мали забивати Завійський, Безбородько (двічі) і той самий Калитвинцев.

А на початку другого тайму повторилася та сама історія – чернігівські захисники не вгледіли за Марлісоном. Він віддав на свого співвітчизника Фабіньйо а той вивів на ударну позицію Кравченка. 1:2.

От тільки тепер створити гострі моменти у відповідь чернігівців не змогли. Перевага була на боці господарів, але по-справжньому реальних нагод хоча би зрівняти рахунок, у «біло-синіх» не було.

Десна – Металіст-1925 – 1:2 (Тотовицький, 12 – Марлісон, 1, Кравченко, 49)
Десна: Мисак – Болбат, Ковтун (Шевцов, 86), Селін, Картушов – Домбровський, Завійський – Калитвинцев, Тотовицький, Волошин (Безбородько, 40) – Будківський (Дегтярьов, 79).

Поразка опустила Десну на 6-й рядок турнірної таблиці. Утім щільність результатів тут дуже висока і все може змінитися в наступному турі. Наразі між 3-м та 7-м місцем лише 2 очки різниці.

Десна програла вдома Металісту-1925, фото-1

Наступний матч Десна проведе 3 жовтня у Запоріжжі проти луганської Зорі, яка посідає 5-те місце у таблиці і має на 1 очко більше, ніж команда Рябоконя.